Opettajat

Kymelaakson Opiston opettajien yhteystiedot

Kansalaisopisto

Va. kieltenopettaja  Terhi Forss

  • terhi.forss@kyme.fi
  • puhelin: 040 564 1310

Musiikinopettaja Minna Lakaniemi

  • minna.lakaniemi@kyme.fi
  • puhelin: 050 540 6802

Kansanopisto

Graafinen suunnittelu
Jaana Kokkala

  • jaana.kokkala@kyme.fi
  • puhelin: 040 554 5127

Pelisuunnittelu
AV-viestintä
Heikki Honkakoski

  • heikki.honkakoski@kyme.fi

Kuvataide
Ulla Leinonen

  • ulla.leinonen@kyme.fi
  • puhelin: 040 554 8325

Valokuvaus
Jari Viljanen

  • jari.viljanen@kyme.fi

Manja Riihelä

  • manja.riihela@kyme.fi

Sarjakuva ja digitaalinen kuvittaminen
Karri Laitinen

  • karri.laitinen@kyme.fi

Maahanmuuttajatoiminta

Inkeroinen

Terho Aronen

  • terho.aronen@kyme.fi

Sari Pyötsiä-Dibden

Kouvola

Pertti Pänkäläinen

  • pertti.pankalainen@kyme.fi

Anu Mirja Raunio

  • anumirja.raunio@kyme.fi
Kotka
Sari Hämäläinen
  • sari.hamalainen@kyme.fi
Jarna Karhu
  • jarna.karhu@kyme.fi

Ekaterina Iakovleva

  • ekaterina.iakovleva@kyme.fi

Nina Viljakainen

  •  nina.viljakainen@kyme.fi
%d bloggers like this: